تاریخچه شرکت آرین توف پاسارگاد

شرکت آرین توف پاسارگاد در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است، این شرکت با پشتوانه و سابقه سال‌ها فعالیت مدیران و موسسان خود در حوزه صدور گواهینامه‌های سیستم مدیریت، صدور گواهینامه محصول، بازرسی فنی و همچنین ارائه خدمات آموزشی فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت آرین توف پاسارگاد با تکیه بر تجربیات خود در حوزه صدور گواهینامه‌های سیستم مدیریت از سال ۱۳۹۴ تحت نظارت مرکز ملی تائید صلاحیت ایران (NACI)، اعتباربخشی مربوط به سیستم مدیریت کیفیت در قالب استاندارد ISO 9001 را دریافت نمود. لازم به توضیح است این اعتباربخشی مربوط به شرکت TÜV InterCert GmbH می‌باشد که شرکت آرین توف پاسارگاد در آن زمان نماینده انحصاری این شرکت در کشور ایران بود.

همچنین از سال ۱۳۹۹ شرکت آرین توف پاسارگاد به عنوان یک نهاد صدور گواهینامه مستقل، موفق به دریافت اعتباربخشی از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران (NACI) گردید و در این گام این شرکت اقدام به گسترش دامنه اعتبار بخشی دریافتی از این مرکز ملی در خصوص سیستم مدیریت محیط زیست، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای، سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی و سیستم مدیریت انرژی نمود.

همچنین در سال ۱۴۰۰ شرکت آرین توف پاسارگاد ضمن افزایش دامنه کاربرد اعتباربخشی‌های قبلی، اقدام به دریافت اعتباربخشی در حوزه استاندارد الزامات کیفی برای جوشکاری ذوبی مواد فلزی بر مبنای الزامات استاندارد ISO 3834-2:2005 نمود.

این شرکت در طی ۱۵ سال گذشته این افتخار را داشته که به بیشتر از ۴۰۰۰ سازمان خدمات ممیزی و صدور گواهینامه سیستم های مدیریت و آموزش در زمینه های مختلف را ارائه نماید.

هم اکنون شرکت آرین توف پاسارگاد به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکتهای فعال در حوزه صدور گواهینامه در کشور ایران خدمات خود را در حوزه های دیگر از جمله صنعت انفورماتیک کشور گسترش داده است و با دریافت مجوزهای لازم از سازمان فن آوری و اطلاعات ایران در این حوزه خدمات جدید و کسترده ای را ارائه می نماید.

شرکت آرین توف پاسارگاد با هدف ارائه خدماتی با کیفیت بین‌المللی و در راستای حمایت از سازمان‌هایی که به دنبال نیل به دستیابی به کیفیت در ارائه کالا و خدمات با استفاده از گواهینامه های محصولی، دریافت خدمات بازرسی فنی و یا استقرار سیستم مدیریت اثربخش می‌باشند از سال ۱۳۸۶در ایران تشکیل شده است و از زمان شروع فعالیت در ایران با اتکا به تجارت چندین دهه خود همواره در راستای اصول اخلاقی و حرفه ای خود سعی در ارائه خدمات به کلیه متقاضیان داشته است.

خط مشی بیانیه بی طرفی تائیدیه های ملی و بین المللی آرین توف پاسارگاد

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آرین توف پاسارگاد می باشد. ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱